Ziemas pasaka mežā

Aktīva, izklaidējoša programma brīvā dabā darba kolektīvam

Latvijas ziema balta vai pelēka, bet īpašs laiks, kad daba atpūšas, kad var pārdomāt un kopā būt, sajust dabs mieru. Aicinām jūs izrauties no pilsētas no kabinetiem, papīriem, lai dotos mežā. Kopā ar kolēģiem dotos pārgājienā ap meža ezeru, kurinātu ugunskuru, sildītos ar ugusnkurā vārītu tēju, kopīgu darbošanos un dažādām aktivitātēm.

 -Aktīva izklaidējoša ziemas programma darba kolektīviem. 

-Programmas garums aptuveni 2,5 stundas, visas programmas aktivitātes notiek svaigā gaisā, lai var pilnībā izbaudīt Latvijas ziemu. 

-Grupa tiks sagaidīta un kopā ar vadītāju dosies nelielā pārgājienā ap meža ezeru, noslēgumā aktivitātes pie ugunskura un brauciens zirga pajūgā. 

- Pie ugunskura sildīsimies ar ziemas tēju, būs iespēja liet laimīti un zīlēt nākotni, jo nākotni paredzēt un jauno gadu iesākt var pat līdz februāra beigām, iepriecēsim sevi un palutināsim meža zvērus rotājot mežu, izgatavot savu svecīti, piedalīties nelielā fotosesijā. 

-Noslēdzot programmu paredzēta vizināšanās zirga kamanās (ļoti ceram uz sniegu, ja sniega nebūs, zirdziņš gaidīs lielus un mazus, lai vizinātu ratos.

-Programmai "Ziemas pasaka mežā" reģistrējam ik dienu divos laikos: plkst. 9:30 un plkst. 13:00.

-Programmas laikā piedāvājam karstu tēju un piparkūkas, taču tas netraucē arī pašiem paņemt līdzi uz mežu savu cienastu. Būs ugunskurs. 

-Vēlamais grupas lielums: 20 - 30 cilvēki -Būtiska norāde: atbilstoši saģērbties.

Norises vieta: Priekuļu novads, netālu no Cēsīm. Attālums no Rīgas 90 km.

PROGRAMMAS CENA AR JŪSU TRANSPORTU: 10 EUR/pers., ja grupā ir 20-30 pers.; 12 EUR/pers., ja grupā ir 16-19 pers.; 15 EUR/pers., ja grupā ir 10-15 pers. Cenā iekļauts: programmas vadītāja, aktivitātes, tēja, cepumi, piparkūkas, materiāli meistarklasēm, vizināšanās zirga kamanās vai ratos.

PROGRAMMAS CENA AR MŪSU TRANSPORTU: 22 EUR/pers., ja grupā ir 20-30 pers.; 28 EUR/pers., ja grupā ir 16-19 pers.; 35 EUR/pers., ja grupā ir 10-15 pers. Cenā iekļauts: transporta pakalpojumi, programmas vadītāja, aktivitātes, tēja, cepumi, piparkūkas, materiāli meistarklasēm, vizināšanās zirga kamanās vai ratos. CENA APRĒĶINĀTA, JA IZBRAUCAT NO RĪGAS. NO CITĀM IZBRAUKŠANAS VIETĀM, CENU PRECIZĒSIM.

Personai, kas piesaka kolektīvu par par dalību programmā nav jāmaksā.

Aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar Jums sazināsimies. Jautājumu gadījumā zvaniet: 29125261 (Liene) vai rakstiet: liene@travelbiiz.com0
www.travelbiiz.com / www.celoarsajutam.lv / tel.: +371 66907474 / e-pasts: info@travelbiiz.com / Birojs: Rīgas ielā 53, Cēsīs
Materiālu izmantošana no vietnes ir aizliegta bez rakstiskas atļaujas.
SIA "IESPĒJU DARBNĪCA" 2018. ©

 .