Par mums

Ceļojumu sajūtu aģentūra „Travel Biiz” radīta, lai strādātu nedaudz citādāk, nedaudz atvērtāk, nedaudz sirsnīgāk un tieši Tev. Mēs piekrītam teicienam, ka viena piedzīvojumiem bagāta diena ir tūkstoš reižu vērtīgāka nekā viena bezrūpīga un ērtību nodrošināta diena.


Ikdienā strādājam ar:

-Individuālu ceļotāju komplektētām grupām, piedāvājot pašu izstrādātus ekskursiju un ceļojumu maršrutus. Ziemā īpaši organizēti slēpošanas braucieni uz Karpatiem Ukrainā, bet vasarā īpaši braucieni uz galamērķiem Eiropā un ārpus tās.

-Klašu kolektīviem, aicinot izbaudīt jautras klases ekskursijas un piedzīvojumus. Esam paši izstrādājuši daudzas pilsētvides spēles, veidojuši atraktīvus pārgājienu maršrutus. Organizējam klašu saliedēšanas pasākumus, kā arī klases vakarus skolēniem ārpus skolas telpām;

-Uzņēmumu kolektīviem, kuri izslāpuši pēc kopīgas atpūtas. Piedāvājam gan atpūtas braucienus, gan organizējam ekskursijas ar dažādām meistarklasēm, piemēram, zīmēšanu dabā, jogas nodarbībām jūras krastā vai ugunskura zupas vārīšanu mežā. Mums ir tik daudz ideju, lai jūs palutinātu un sarūpētu jauku atpūtu. Organizējam kolektīvu saliedēšanas pasākumus.

-Folkloras kolektīviem (deju kolektīviem, koriem un orķestriem), vedot tos uz festivāliem plašajā pasaulē, kā arī paši organizēja koncertceļojumus dažādās valstīs. Varam doties ar autobusu vai lidmašīnu. Varam pielāgoties jūsu vēlmēm, meistarības līmenim un noguruma pakāpei. 


  • Kopš 2016. gada esam Latvijas Tūrisma Aģentu un Operatoru Asociācijas - ALTA biedrs.
  • Tūristu iemaksātās naudas drošību garantē AAS "Baltijas Apdrošināšanas Nams". Polises Nr. 63.02.500028. 
  • Patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegtā speciālā atļauja (licence) Nr. T-2019-121.

  • Ceļojuma sajūtu aģentūra "Travel Biiz" reģistrēta komercreģistrā kā sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Iespēju darbnīca".  Vienotais reģistrācijas numurs LV 44103045556.

Mēs esam 

Neliels, bet saliedēts kolektīvs, kuru sirdīs mīt ceļošanas prieks un atklājēju gars. Mēs palīdzam Jums baudīt,  ieraudzīt un sajust ceļojumu nianses. 

Mēs esam -  sirsnīgi, atsaucīgi, laipni, iejūtīgi, radoši, koši, pretimnākoši, pārsteigumu radītāji, atmiņā paliekoši, draudzīgi,  īpaši un aizrautīgi.


Mūsu komanda

"Travel Biiz" ceļojošā bite,  uzņēmuma sirds un dvēsele

Atis, profesionāls tūristu grupu vadītājs. Ekskursijas vada latviešu, krievu un angļu valodā. 

Tūristu grupu vadītāja darbs ir nebeidzams piedzīvojums, kurā jāsatiekas ar cilvēkiem, vietām, stāstiem, notikumiem! Svarīgi nepazaudēt humoru tajā visā
Sandis , ceļojumu programmu menedžeris

Pie klientiem ejam ar vienkāršību un sirsnību. Ceļojumus organizējam tā, lai atgriežoties no tā Jūs gribētu ceļot vēl un vēl...Toms, profesionāls tūristu grupu vadītājs. Ekskursijas vada latviešu un angļu valodā. 

Aptvert jaunus plašumus, redzēt neredzēto, parādīt zināmo -  patīk man, bet vislabāk to ir darīt ar kādu kopā!


Monta, profesionāla tūristu grupu vadītāja. Ekskursijas vada latviešu un angļu valodā. 

Man patīk ekskursijās doties ar jauniešiem. Es saprotu viņus un viņi mani! Tik vienkārši

Liene, profesionāla tūristu grupu vadītājaEkskursijas vada latviešu, krievu, angļu un itāliešu valodā.

Esmu ceļojumu pozitīvo sajūtu radītāja. Vienmēr priecājos, kad tūristi, lieli vai mazi, atgriežas no ekskursijas mājas ar mirdzošām acīm.Nadja, profesionāla tūristu grupu vadītāja. Ekskursijas vada latviešu, krievu un zviedru valodā.  

Ceļojot gūstu baudu un iedvesmojos ar pozitīvām emocijām ar ko dalos ar "maniem" tūristiem. 

0
www.travelbiiz.com / www.celoarsajutam.lv / tel.: +371 66907474 / e-pasts: info@travelbiiz.com / Birojs: Rīgas ielā 53, Cēsīs
Materiālu izmantošana no vietnes ir aizliegta bez rakstiskas atļaujas.
SIA "IESPĒJU DARBNĪCA" 2018. ©

 .