Karjeras izvēles ekskursijas / nodarbības

Īpaši 9., 11. un 12. klašu skolēniem veidotas ekskursiju programmas, lai izzinātu interesantus stāstus un iepazītu aizrautīgus cilvēkus - uzņēmējus, māksliniekus, žurnālistus un dažādu citu jomu pārstāvjus.

Jaunieši šajā reizē netiek vesti uz muzejiem vai kādiem kultūrvēsturiskiem objektiem, bet ciemos pie jauniem, daudzsološiem un uzņēmīgiem jauniem uzņēmējiem. Viena ekskursija apvieno trīs dažādus stāstus jeb trīs tikšanās. Ekskursijas laikā vērtējam arī skolēnu aktivitāti un apbalvosim trīs jauniešus, kas ekskursijas ciemiņiem būs uzdevuši labākos vai āķīgākos jautājumus par viņu ikdienu, profesiju vai pašu vadīto uzņēmumu. Tāpat ekskursijas laikā jauniešiem testi un konkursi. Uz tikšanos kādā no ekskursijām!

Ekskursijas/nodarbības ir atbilstošas Eiropas Sociāla fonda projektam "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs".

Pavadošajiem pedagogiem programma ir bez maskas.

Aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar Jums sazināsimies. Jautājumu gadījumā zvaniet: 29125261 (Liene) vai rakstiet: liene@travelbiiz.com0
www.travelbiiz.com / www.celoarsajutam.lv / tel.: +371 66907474 / e-pasts: info@travelbiiz.com / Birojs: Rīgas ielā 53, Cēsīs
Materiālu izmantošana no vietnes ir aizliegta bez rakstiskas atļaujas.
SIA "IESPĒJU DARBNĪCA" 2018. ©

 .