Taureņu vasara

Izlaiduma un skolas noslēguma pasākums skolēniem

Noķer īsto izlaiduma un atmiņā paliekošas šķiršanās sajūtu kopā ar klasi. Svinēsim  kopā būšanu brīvā dabā, skaistā un zaļā vietā, lieliskā kompānijā, klases izlaiduma vai pēdējā zvana pasākumā “Taureņu vasara”, kurā mēģināsim noķert spārnos pacelšanās sajūtu, nosvinēt vasaras sākšanos, atvadas un prieku par to, kas vēl priekšā.

Lai noķertu īsto izlaiduma taureņu sajūtu dosimies negarā, bet skaistā pārgājienā gar čalojošo, mutuļojošo upi , kas savos līkumos paslēpusi iežus, klintis, smilšakmens atsegumus, grotas, ūdens virpuļus. Šīs upes iežus rotā skaisti nosaukumi – Zaļais iezis, Vizbulīšu iezis, Palu iezis, Miglas iezis un daudzi citi. Bezbēdīgi jauks pārgājiens, kas nenogurdina un neiemidzina.

Noķēruši pareizo sajūtu, to audzēsim lielāku un dosim tai spārnus, kopīgi radot krāsainus taureņus, gatavojot košu un sirsnīgu pārsteigumu savai mīļajai skolotājai, pārtapsim par kaut ko citu, spēlēsim spēles, lai nosvinētu kopā būšanu, fotografēsimies jautrām atmiņām un paši gatavosim ugunskura zupu.

PIEEJAMIE DATUMI JŪNIJĀ: 6., 7., 8., 9., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 18., 19., 20., 21.

VISS IEKĻAUTS CENĀ: -Transporta pakalpojumi (ja nepieciešams)
-Programmas sagatavošana
-Programmas vadītājs
-Materiāli programmā minēto aktivitāšu norisei
-Viss nepieciešamais ugunskura zupas pagatavošanai
(malka, statīvs, katls, kauss, nepieciešamie produkti, bļodas, karotes)

IESPĒJAMIE PAPILDU IZDEVUMI:  -Personīgie izdevumi

DALĪBNIEKU SKAITS: 10-20 21-30 31-40  41-50
CENA BEZ TRANSPORTA:  16,00 €  12,00 €  10,00 € 9,00 €
 CENA AR TRANSPORTU:  36,00 € 24,00 € 20,00 €  17,00 €
Pavadošie pedagogi šajā pasākumā var piedalīties bez maksas.

Cenas norādītas ar PVN. Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros. Attēliem ir ilustratīva nozīme. Apskates objektu secība var tikt mainīta, iepriekš nebrīdinot. Cena var tikt mainīta, ja mainās dalībnieku skaits!   Cenas un/vai programma var tikt precizēta 20 dienas pirms ekskursijas datuma. Cena ar transportu var tikt mainīta, ja izbraukšana nav no Rīgas vai Pierīgas.

LAI REZERVĒTU PASĀKUMI VAI PAPILDUS INFORMĀCIJAI AIZPILDIET KONTAKTFORMU >>>0
www.travelbiiz.com / www.celoarsajutam.lv / tel.: +371 66907474 / e-pasts: info@travelbiiz.com / Birojs: Rīgas ielā 53, Cēsīs
Materiālu izmantošana no vietnes ir aizliegta bez rakstiskas atļaujas.
SIA "IESPĒJU DARBNĪCA" 2018. ©

 .