Ziemas pasaka mežā


-Atraktīvi izklaidējoša ziemas programma skolēniem. 
-Tās garums 2,5 stundas un darbošanās svaigā gaisā. Skolēnus sagaidām un dodamies kopā uz mežu, kur par aktivitātēm rūpēsimies visas programmas laikā. 
-Skolēni tiks iesaistīti dažādās aktivitātēs un konkursos. 
-Būs iespēja liet laimīti, zīlēt nākotni, rotāt eglīti, izgatavot savu svecīti, piedalīties nelielā fotosesijā. 
-Bet pats galvenais programma paredzēta vizināšanās zirga kamanās (ļoti ceram uz sniegu, ja sniega nebūs, zirdziņš gaidīs lielus un mazus, lai vizinātu ratos. 
-Programmai "Ziemas pasaka mežā" reģistrējam ik dienu divos laikos: plkst. 10:00 un plkst. 13:30. 
-Programmas laikā piedāvājam karstu tēju un piparkūkas, taču tas netraucē arī pašiem paņemt līdzi uz mežu savu cienastu. 
-Būs ugunskurs.  
-Grupas lielums: 20 - 30 skolēni 
-Būtiska norāde: atbilstoši saģērbties, lai bērni brīvi un ērti varētu darboties 2,5 stundas svaigā gaisā. Cimdi, cepure, šalle un silti zābaciņi ir obligāta prasība.

Norises vieta: Priekuļu novads, netālu no Cēsīm. Attālums no Rīgas 90 km.

PROGRAMMAS CENA AR JŪSU TRANSPORTU: 9 EUR/pers. Cenā iekļauts: programmas vadītāja, aktivitātes, tēja, cepumi, piparkūkas, materiāli meistarklasēm, vizināšanās zirga kamanās vai ratos.

PROGRAMMAS CENA AR MŪSU TRANSPORTU: 21 EUR/pers. Cenā iekļauts: transporta pakalpojumi, programmas vadītāja, aktivitātes, tēja, cepumi, piparkūkas, materiāli meistarklasēm, vizināšanās zirga kamanās vai ratos. CENA APRĒĶINĀTA, JA IZBRAUCAT NO RĪGAS. NO CITĀM IZBRAUKŠANAS VIETĀM, CENU PRECIZĒSIM.

 Pavadošajiem pedagogiem programma ir bez maskas.

Aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar Jums sazināsimies. Jautājumu gadījumā zvaniet: 29125261 (Liene) vai rakstiet: liene@travelbiiz.com0
www.travelbiiz.com / www.celoarsajutam.lv / tel.: +371 66907474 / e-pasts: info@travelbiiz.com / Birojs: Rīgas ielā 53, Cēsīs
Materiālu izmantošana no vietnes ir aizliegta bez rakstiskas atļaujas.
SIA "IESPĒJU DARBNĪCA" 2018. ©

 .